×
Bosgat Deel 2

Bosgat Deel 2

location_on Schorisse

Bosdat deel 2 bestaat uit een woning gemaakt in de vroegere stalling. Het huis is ingericht tot maximum 30 personen, heeft 6 slaapkamers en 4 badkamers.

Beneden is de grote leefruimte met open keuken, zithoek en eetkamer. De keuken is ingericht met inductiekookplaten, warme luchtoven, vaatwasser, microgolf, frietketel, voldoende braadschotels, potten, en pannen, kortom alles om een grote groep te gerieven. Er is ook een grote barbecue.

De grote tuin heeft een prachtige pergola, overgroeid met druivelaars, een schommel met glijbaan en ook een speelschuur voor de kinderen. Annex de speelruimte bevindt zich een grote recreatieruimte.

Impressies

In het hart van de Vlaamse Ardennen ligt deze parel die ideaal is voor iedereen die in groep er eens enkele dagen tussenuit wil. Op het verblijf liggen er folders en wandel- en fietskaarten van de omgeving. Op driehonderd meter van de boerderij is het Bos-te-rijst, met mooie verharde wandelpaden.

Wandel- en fietsroutes in de buurt

Ben je opzoek naar een wandeling in de buurt van de Bosgat Deel 2 ?
Bekijk hieronder de dichtsbijzijnde wandel- en fietsroutes.

Schrijf je in op onze nieuwsbrief

Ontvang gratis wandel- en fietsinspiratie.