De Vallei van de Drie Bekenwandeling (rood) maakt deel uit van het wandelnetwerk De Merode. Deze suggestie route is aangeboden door Toerisme Vlaams-Brabant en is uitgestippeld aan de hand van knooppunten. Dit knooppunten netwerk bestaat uit 700 kilometer wandelpaden. Ontdek meer over dit wandelnetwerk.
Print onze handige overzichtskaart uit van deze wandelroute en neem hem mee op jouw tocht.
Ben je opzoek naar een wandeling in de buurt van de Vallei van de Drie Bekenwandeling (rood)? Bekijk hieronder de dichtsbijzijnde wandelroutes in en rond Diest.
Héél mooie wandeling, ik heb ze al 2x gedaan. Het eerste stuk tussen de huizen is wat minder, maar de natuurpracht erna zoveel te mooier. De 2de maal ben ik van punt 0 aan de kerk via punt 937 & punt 929 naar punt 938 gegaan... veel meer natuur, maar moet je op het laatste natuurlijk wel een stukje dezelfde weg terug gaan hé. In elk geval een aanrader
Deze morgen deze wandelroute gedaan in het zonnetje. Leuke wandeling langs knooppunten, heel mooie natuur. Zeker een aanrader.