Download het GPX-bestand. Hoe? Bekijk onze gids voor fietsroutes of wandelroutes.
12.9
12.9 km
Vertrek vanuit het heerlijke wandelbos Het Leen en leer bij over de flora dankzij het arboretum van Het Leen. je kan hier ook met de kinderen leuke activiteiten doen dankzij het bosinfocentrum.
Na de start in het Leen kom je uit aan de Lieve, deze kunstmatige waterverbinding tussen Gent en de Noordzee dateert vanuit de 13de eeuw en het is aangenaam wandelen. waarna je via het Schipdonkkanaal terug geleidt zal worden naar Het Leen.
De Van Het Leen Naar De Lieve Wandelroute maakt gebruik van het wandelnetwerk Meetjeslandse Bossen een wandelnetwerk en kan je dus bewandelen aan de hand van de wandelknooppunten. Ben je nog niet vertrouwd met knooppunten? Lees hier hoe ze werken.
De Van Het Leen Naar De Lieve Wandelroute maakt deel uit van het wandelnetwerk Meetjeslandse Bossen. Deze suggestie route is aangeboden door Toerisme Oost-Vlaanderen en is uitgestippeld aan de hand van knooppunten. Dit knooppunten netwerk bestaat uit 236 kilometer wandelpaden. Ontdek meer over dit wandelnetwerk.
12.9 km
2 uur 30 min
VERTREKPLAATS
Gentsesteenweg 80, 9900 Eeklo
GPS-COÖRDINATEN
N 51.167083° E 3.573504°
BEWEGWIJZERING
Knooppunten
ONDERGROND
22% verhard
ROUTEPROFIEL
0 0 0 0
Ben je opzoek naar een wandeling in de buurt van de Van Het Leen Naar De Lieve Wandelroute? Bekijk hieronder de dichtsbijzijnde wandelroutes in en rond Eeklo.
Beoordeling(en) van deze route
Ontvang gratis wandel- en fietsinspiratie.
Ann Baetens
Mooie wandeling met veel afwisseling wat betreft ondergrond en uitzicht. Voor vroege wandelaars onder ons is het niet onbelangrijk om op hoogte te zijn dat het provinciaal domein het leen (startplaats) pas de deuren opent om 9u.